~~(  Ɛ8>× ×<83  )~~
BÍLÉ MYŠI
Hledat Seznam doupat REGISTRACE
LOGIN:
HESLO:
ÚVOD REGISTRACE VŠECHNA DOUPATA
LOGIN: HESLO:
LOGIN:
HESLO:
REGISTRACE
;
Novinky  Majitel: Bílá myš;
Správce: Píďa 😜 (PetaKlic);

Diskuzi prosím přesuňte do doupat Chyby, chyby, chybičky a Návrhy. MALÉ ZÁHLAVÍ

     


SEM NESMÍŠ PSÁT :(
<<<1234567>>>
Píďa 😜 (PetaKlic) Autor většiny bugů. BODOVÁNÍ
Odteď je možno povolit v doupatech BODOVÁNÍ (featura především myšlená pro hádanková doupata)

Lze si vybrat, zda smí hlasovat kdokoliv (v ideálním světě ten, kdo naposled zadal), nebo pouze vyšší šarže (moderátor a výš).

Moderátor (a výš) smí navíc - (nesprávně přidělený) bod komukoliv ODEBRAT.

Anonymy nelze bodovat, anonymové nemohou bodovat.

Body se neaktualizují AJAXem, není k tomu důvod.

Přidělení či odebrání bodu vyhlásí kolegyně Blbá myš.

Momentálně spuštěno v POZNEJ COKOLIV podle obrázku v malování.

ASAP přibude do záhlaví ODKAZ otevírající přehlednou TABULKU s žebříčky, zde bude možno rozklikat na jednotlivé ročníky, ba dokonce na jednotlivé měsíce.

Stejně jako u hlasování se informace o právu hlasovat/bodovat předávají ajaxu bezpečně přes session (Zerryku), tedy se může u dlooouho otevřeného a nerefreshnutého okna přihodit, že session vyprší a hlas či bod se neuloží (tzn je nutno sledovat kliknutý odkaz, zda se správně ze šestice teček změní na oznam o proběhnutém hlasování či bodování)

Tabulka bodování je IMHO poslední věc, kterou je nutno dodělat k MÉ spokojenosti, takže se - milá myšátka - můžete pomalu těšit na editor skinů :)

Píďa 😜 (PetaKlic) Autor většiny bugů. HLASOVÁNÍ
Odteď je možno povolit v doupatech hlasování (featura především určená pro soutěže ve stylu vtipného textíku, která ušetří okounové počítání vykřičníků ve vláknu)

Hlasování se povolí v nastavení PRÁV.

Hlasovat nelze pro anonymy (hlasovat nesmí anonym).
Hlas nelze vzít zpět.
Hlasovat nelze pro sebe samotného.
Hlasovat nesmí ten, kdo má zákaz psaní.

Hlasování je v tuto chvíli povoleno v TESTOVACÍM DOUPĚTI.

Hlasy se AKTUALIZUJÍ ajaxem.

Klikem na počet hlasů se zobrazí okénko s uživateli, kteří hlasovali.

Prosím o odzkoušení, chyby, popř. zlepšovací návrhy hlaste na patřičných místech.

Píďa 😜 (PetaKlic) Autor většiny bugů. jen kolegyni doplním - musí se postavit nové počítadlo slintů na úvodní stránku; staré by vzhledem k roztabulkování nefungovalo, nebo fungovalo, ale kouř ze serverů nad novýma sadama by nesplnil normy eu :(
Bílá myš Nejmyšší z myšší. optimalizace
byla roztabulkována diskuze; dosavadní číslování bylo zachováno, nemělo by se tedy rozbít počítání příspěvků a noviků;

odteď se čísluje každá diskuze samostatně, nová doupata se budou číslovat od jedničky.

pokud by něco nefungovalo, prosím hlásit na příslušných místech.

Píďa 😜 (PetaKlic) Autor většiny bugů. optimalizace
Došlo k roztabulkování uživatelských záznamů o novikách, oblíebnosti, záložkách atd;

IMHO se neztratil ani jeden záznam, mohl se ztratit nějaký záznam o nenavštívenosti ve velmi specifickém případě, kdy někdo něco booknul aniž by tam kdy vlezl.

Pokud se někomu něco ztratilo, nejde s tím nic dělat, je třeba znovu booknout, znovu navštívit, znovu odnovit :(

Píďa 😜 (PetaKlic) Autor většiny bugů. Nasazen a řádně otestován OBNOVOVAČ zapomenutých HESEL, uživatele identifikuje dle loginu a e-mailové adresy zadané při registraci, na tuto je zasláno nově vygenerované heslo; odkaz je nabídnut při neúspěšném přihlášení, je i v záhlaví doupěte Problémy s loginem.
Píďa 😜 (PetaKlic) Autor většiny bugů. Stalo se očekávané.
Na Myších je povoleno používat speciální myší html tag <zluta> a </zluta>

Tento tag smí používat POUZE moderátoři a vyšší šarže, pokud chtějí do svého doupěte pověsit nějaké OZNÁMENÍ či tak..

Píďa 😜 (PetaKlic) Autor většiny bugů. Drobné vylepšení

Kdo nemá nic v sidebaru přesto jej má zapnutý, vidí v něm nejnovější doupata a nejnovější diskuzi stále; ne - počítat noviky to nebude - jede to úplně jinou cestou než klasický noviky počítající sidebar, kdo chce noviky počítat, do sidebaru si nahází :)

novš - v seznamu VŠECH doupat sidebar UKAZUJE to, co v něm má uživatel naházeno, v booku (nebo v mých) ne (a nebude, ikdyž proveditelné by to nejspíš blbě ale bylo)

Píďa 😜 (PetaKlic) Autor většiny bugů. Drobná vylepšení...
Vylepšeno načítání ajaxem, zkrácen interval na 15 sec (30 sec, pokud okno či panel s myšima je v pozadí); nyní se aktualizuje i ÚVODNÍ STRÁNKA včetně očichávání (ale ne tak hezky animovaně, jako sidebar, na to seru)

Píďa 😜 (PetaKlic) Autor většiny bugů. Pro milovníky stránek bez sidebarů je nyní možné sidebar zcela vypnout; logicky zmizí i odkaz na přidávání / vyhazování do / ze sidebaru

Píďa 😜 (PetaKlic) Autor většiny bugů. Po Zerrykově demonstraci moc hezké díry přímo v html protokolu (taky s ní jde hezky rozbít okoun, lopuch, cokoliv, škodažesmetoneznali na lapiduchu, to by fis řval, kdyby to samo odhlašovalo lidi!) byla zabezpečena spousta věcí, především (a teď se rozpláče vakovlk, který žije v přírodní rezervaci, kde není povelený javascript) ODEPISOVÁNÍ PŘEČTENÝCH POSTŮ ať už V DOUPATECH nebo V POŠTĚ se děje z bezpečnostních důvodů PŘES AJAX (tedy noviky se neodepisují při načítání, ale až po zobrazení), stejně tak odhlášení a nějaké další pičoviny.

PROSÍM O SLEDOVÁNÍ, ŽE VŠE CHODÍ a chyby hlaste, dík :)

Píďa 😜 (PetaKlic) Autor většiny bugů. - po ránu vypadám takhle 🐒 UTF8 emoje možno nacpat i do přezdívky nebo textíku :))
Píďa 😜 (PetaKlic) Autor většiny bugů. WINDOWS 10 EMOJI
Po krátké odstávce je překopaná celá databáze do kódování UTF8MB4, takže nyní požvýká UTF8 emoje a už se to nebude rozbíjet, až to zase nějaké TPY bude zkoušet a celé to rozbije.

Píďa 😜 (PetaKlic) Autor většiny bugů. DODATEK - - bylo upraveno ODPOVÍDÁTKO tak, aby případné zpoždění NEMÁTLO uživatele a NENUTILO jej zběsile klikat na knoflík v domnění, že se nic neděje - nyní je uživatel stručně a laskavě informován, že se děje a má prostě vteřinku počkat.
Píďa 😜 (PetaKlic) Autor většiny bugů. je pravděpodobné, že se i zadání <a href=> či prosté prdnutí linku bez obalu bude checkovat na existenci zadané url
Píďa 😜 (PetaKlic) Autor většiny bugů. EXPERIMENTÁLNĚ
spuštěno parsování obrázků; nyní NENÍ NUTNÉ balit obrázek do tagu <img>

detaily zde.

stačí tedy do textového pole vložit url k obrázku (musí začínat http:// nebo https://) a pokud parser zjistí, že odkaz vede na obrázek, do tagu si ho schová sám.

MOMENTÁLNĚ je takto ohledáváno KAŽDÉ URL, aby se rohodlo, zda se zobrazí jako odkaz, nebo jako obrázek.

MŮŽE ZPŮSOBIT zdržení odesílání v řádu jednotek sekund; při pokusném provozu bez omezení byl čas odeslání příspěvku max. 10 sec, ikdyž jsem poslal několik desítek různých URL.

Nejrychleji projdou obrázky z blízkého internetu, déle trvá nějaké to zámoří.

Stejně jako u tagu <img> i zde platí omezení na max. 10 obrázků, aby se zabránilo tapetování.

Pokud to bude dělat nějaké problémy, prosím, hlásit do doupěte Chyby, chyby, chybičky.

Je více než pravděpodobné, že se v brzku stené kontroly dočká i zadání tagu <img>, aby se zamezilo piškvorkám.

Píďa 😜 (PetaKlic) Autor většiny bugů. Drobné user-friendly úpravy
Na základě návrhu z doupěte Návrhy bylo přestěhováno schovávací tlačítko písátka DOLEVA, daleko od ostatních. Byl tam menší problém s rozhozením pozicování při malých rozlišeních, takže jsem si s tím musel pohrát a proto to nešlo hned.

POKUD SE PŘESTO NĚKOMU POVEDE OMYLEM NA NĚJ KLIKNOUT, ajax si před schováním "zapamatuje" obsah do SESSION a při znovuzobrazení se obsah OBNOVÍ.

Rovněž bylo opraveno pozicovní náhledu a chybové hlášky odpovídátka, které dělalo bordel při změně výšky stránky, čehož jsem si doposud nebyl vědom - málo hlásíte chyby.

Píďa 😜 (PetaKlic) Autor většiny bugů. Drobné user-friendly úpravy:

- významné omezení velikosti obrázků v náhledu (pozor - je respektován poměr stran obrázku, pokud nastavíte jiný, v náhledu se neprojeví);
- přesun zprávových okýnek blíže k písátku nebo mazátku a odrolování na ně; už nejsou nad záhlavím daleko od patřičných políček a čudlíků :)
- při zobrazení náhledu (z hlavního písátka) se NEODEPISUJÍ nečtené - laděním příspěvku nepřijdeš o nečtené

- odstraněna chyba rozbíjející mobilní lištu při rozbalení, která vznikla nevím jak a nevím kdy

- opraveny drobné chybičky v osobním nastavení
- doladěno malé/velké záhlaví

Píďa 😜 (PetaKlic) Autor většiny bugů. Dáreček pro všechny hodné uživatele - v nastavení je možno upravit NICK; může se upravit diakritika nebo velikost písmen, popř. přidat či ubrat nějaký ten paznak; omezením je, že se nesmí změnit jedinečný uživatelův ODKAZ, viz. nápověd zde.

Pokud by si někdo přál změnit nick rozsáhleji, je třeba zažádat v doupěti Žádosti, jelikož taková změna vyžaduje změnit vše, na co je odkaz vázán, především práva v doupatech; beze změny odkazu to NEJDE, protože by byl uživatel nedohledatelný.

Píďa 😜 (PetaKlic) Autor většiny bugů. Na vědomost se dává, že hotové jest rozhraní pro nastavování práv. Vesele banujte a jmenujte své zástupce ve správě a moderování.

Píďa 😜 (PetaKlic) Autor většiny bugů. Hrdě se oznamuje dořešení správného odrolování na poslední nečtěný

Hrdě se rovněž oznamuje zcela nový způsob stránkování založený na idečku posledního (mimo zvolený přesah) příspěvku a stránkuje se od něj oběma směry, tudíž - jak někdo upozorňoval - nedojde k tomu, že když se někde hodně přislintá, tak se kvůli původnímu stránkování - bude-li odstránkovanej - už nedostránkuje, tedy teď se klidně někam může dát tři tisíce postů a pětset jich smazat a stránkování se to nedotkne.

Bílá myš Nejmyšší z myšší. + vylepšeno odrolovávání na poslední nečtené (i na odkazované)

Píďa 😜 (PetaKlic) Autor většiny bugů. jen drobnost - odteď se ukládá čas posledního příspěvku (dosud se ukládalo ID v zájmu řazení posle nejnovějšího, čas poslouží stejně) a je vidět v seznamech.


<<<1234567>>> Bílé myši (c) 2018-2020 Strašlivý Píďa.   Webhosting ZONER software, a.s.   https://www.czechia.com/ 
 Stránky používají cookies.   Bez nich to nejde.   BUBUBU! JSME ZLÉ COOKIES!   Nesouhlasíš-li s použitím cookies, táhni. 
čeká se na ajax