~~(  Ɛ8>× ×<83  )~~
BÍLÉ MYŠI
Hledat Seznam doupat REGISTRACE
LOGIN:
HESLO:
ÚVOD REGISTRACE VŠECHNA DOUPATA
LOGIN: HESLO:
LOGIN:
HESLO:
REGISTRACE
;
Doporuč film  Majitel: Overwatch;     

Nadpis:Nadpis:
Obsah:Obsah:
   

<<<1234567>>>
rionka nemá přece smysl posílat - prázdný příspěvek Bába z ledu (2017)
https://www.csfd.cz/film/421934-baba-z-ledu/komentare/

zajímavé, divné, citlivé sociálně-mezilidské drama o lidech. je to 2017, takže už to zřejmě všichni viděli. dlouho to leží v hlavě. divné a hezké.

hezké review:
"Každá z postav je uvnitř nějak porouchaná a ono porouchání má původ ve výchově a v chladu rodinných krbů. Rodinné štěstí je jen předstírané, navenek všechno nějak funguje a fasáda drží, ale uvnitř se už rodinné vazby pomalu bortí, až nakonec vše vyhřezne a množina rodin se začne pomalu rozpadat. Ani návštěvník zvenku, Hančin nový přítel Broňa, není jiný, i on ve své minulosti pečlivě střeží svou třináctou komnatu. Scenáristicky excelentní. Motiv otužilectví je nosný (a americkému divákovi bude jistě fungovat jako originální exotický prvek typický pro (post)sovětský prostor Východní Evropy - to je aluze k nominaci filmu na americké Oskary) a chytře v sobě schovává leitmotiv chladu rodinných vztahů i citů jednotlivých hrdinů, vizuálem a některými dalšími motivy (veslařský klub, odcizená studená Praha) (...); vedení i výběr herců klasicky vynikající (dvorní Slámova herečka Zuzana Kronerová zaslouží absolutorium, jak za herecký projev, tak za odvahu, ona erotická scéna byla možná nejodvážnější v české kinematografii vůbec), jen se mi zdá, že tenhle projekt je až moc skromný, komorní, neokázalý (...)."

(a vo tom to asi je)


Příspěvek byl změněn. Ukázat původní obsah!

rionka nemá přece smysl posílat - prázdný příspěvek audio: Británie je brutálně rozdělená a propasti se prohlubují. Komentátor Hošek o povolební Británii (17.12.2019)
https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/brexit-britanie-johnson-hosek-komentator-volby-labouriste-konzervativci-eu_1912170600_pak

Británie míří k odchodu z Evropské unie. Pro konzervativce, kteří přesvědčivě vyhráli parlamentní volby, je brexit hotovou věcí: po letech odkladů má přijít 31. ledna 2020. Kam premiér Boris Johnson Británii povede? Je jeho volební vítězství skutečně šancí k usmíření hluboce rozděleného národa, jak tvrdí? A podaří se mu udržet ostrovní zemi jednotnou? Lenka Kabrhelová mluví s komentátorem serveru a televize Seznam.cz Jiřím Hoškem.

(22 min pořad)

Píďa 😜 (PetaKlic) ve škole nám pořád říkali - že jednou vyrosteme. nekecali. jako minulou neděli byl poslední marty jsem se teď dověděl, to jako bylo všecko?
rionka nemá přece smysl posílat - prázdný příspěvek update, ta chybějící epizoda, co na webu čt už nepremáva, leží na uložtyvíšco
rionka nemá přece smysl posílat - prázdný příspěvek joa tohle. to byl mazec. to se v osumdesátým netočilo

https://www.ceskatelevize.cz/porady/10336377643-manzelske-etudy-nova-generace/218562266900002-alena-a-bernard/
Píďa 😜 (PetaKlic) ve škole nám pořád říkali - že jednou vyrosteme. nekecali. TVL NA TO JSEM KOUKAL PŘED DESETI LETY sry čaps
rionka nemá přece smysl posílat - prázdný příspěvek "manželské etudy", 2019

dokumentární časosběrný cyklus paní dcery třeštíkové, nová generace. ta první byla v 1987. prej sou dneska lidi jiný neboco.

zvláštní příběhovitost. někteří ti lidi sou velice zajímaví. první epizoda je bohužel už po expiraci, pak ju někde ukradnu, ale ostatní jsou dosud online.

"neměl práci, celé dny byl doma a vymýšlel, jak by se dalo ušetřit. třeba kolik přesně vody se smí denně vypustit. a kolik se jí má dávat do rychlovarné konvice!"

https://www.ceskatelevize.cz/porady/10336377643-manzelske-etudy-nova-generace/218562266900003-petra-a-viktor/


rionka nemá přece smysl posílat - prázdný příspěvek občanský průkaz [2010]
https://www.csfd.cz/film/257750-obcansky-prukaz/komentare/

hodně hezký. detaily a situace. stylizace. interiéry. krásná kamera a barvy. atmosféra mrazivá.
věci co na vsi přetrvaly další dekádu a věci co fakt naštěstí už nejsou. kam se hrabe viewegh.

Příspěvek byl změněn. Ukázat původní obsah!

rionka nemá přece smysl posílat - prázdný příspěvek pičoviny, nipkowův kokotouč je dnes oficiálními kanály považován za základni složku mechanické tevelize a dokud nepřišla tevelize elektronická, tak to prostě bylo považováno za základní kompotentu."Už v roce 1843 skotský hodinář Alexander Bain sdělil světu, že takový přenos je možný v případě, že se podaří rozložit obraz na řádky a body, světelné body je třeba převést na elektrické impulzy a zpět a zároveň musí rozklad i skládání probíhat synchronizovaně. O rozklad se postaral Paul Gottlieb Nipkow se svým rotujícím kotoučem v roce 1883. V roce 1890 německý fyzik Karl Ferdinand Braun vynalezl obrazovou elektronku – katodovou trubici (Catode Ray Tube neboli CRT).

a u nás existovalo vysílání už před první válkou. v británii 1927, u nás ve 30. letech.


http://vtm.e15.cz/aktuality/televize-a-jeji-historie

Píďa 😜 (PetaKlic) ve škole nám pořád říkali - že jednou vyrosteme. nekecali. bastardi
https://www.csfd.cz/film/276210-bastardi/

sonda mezi malý zasraný zmrdy, velký zasraný zmrdy a vzácné dobré duše.

na začátku moc hiphopu, jinak dobrý, dokonce sou ti malí zmrdi místy i vtipní. určitě kouknu na další dvě pokraování.

Píďa 😜 (PetaKlic) ve škole nám pořád říkali - že jednou vyrosteme. nekecali. Na střeše

https://www.csfd.cz/film/424840-na-strese/prehled/

hezký příběh, ale dal by se shrnout do jednoho dílu simpsnů, zbytečné roztažení na hodinu a půl z něj dělá vypínač mozku

Píďa 😜 (PetaKlic) ve škole nám pořád říkali - že jednou vyrosteme. nekecali. graham bell vynalezl telefon, to spíš by bylo jako tvrdit, že někdo vynalezl telefon tak, že natáhl dva květináče na prádelní šňůru
Einy 🐺 Trápí vás samota? - Staňte se schizofrenikem! To je jako rikat, ze Graham Bell nevynalezl telefon, protoze ten jeho nebyl mobilni.
Píďa 😜 (PetaKlic) ve škole nám pořád říkali - že jednou vyrosteme. nekecali. nojo, ale to bylo takový předpotopní, to je jako bych tvrdil, že neandrtálci svým šmrdláním klacků o sebe vynalezli zapalovač
rionka nemá přece smysl posílat - prázdný příspěvek 1884
Paul Nipkow si nechává patentovat svůj kokotouč s otvory uspořádanými ve spirále, který rozkládal obraz na řádky složené z jednotlivých bodů obrazu. Tzv. Nipkowův kotouč se stává jedním ze základních prvků mechanické tevelize.

Píďa 😜 (PetaKlic) ve škole nám pořád říkali - že jednou vyrosteme. nekecali. dlužno dodat že první televizní vysílání u nás je datováno ještě dřív, bylo amatérské a signál se přenášel na vzálenost jen pár desítek metrů mezi na koleni uplácaným televizorem a na koleni uplácanou kamerou; jména a místa teď hlodat nehlodám
rionka nemá přece smysl posílat - prázdný příspěvek hezké souhrnné dějiny československé televise

https://www.ceskatelevize.cz/vse-o-ct/historie/ceskoslovenska-televize/prehistorie/rionka nemá přece smysl posílat - prázdný příspěvek rok 2000 je začátek asi jen těžko
Píďa 😜 (PetaKlic) ve škole nám pořád říkali - že jednou vyrosteme. nekecali. už jedeme od začátku kinematografie?
rionka nemá přece smysl posílat - prázdný příspěvek cesta z města
https://www.csfd.cz/film/9399-cesta-z-mesta/komentare/

šel na víkend ven, zůstal tam několik měsíců. nesmějeme se, protože se nám to také stalo. magická poesie z roku 2000.


rionka nemá přece smysl posílat - prázdný příspěvek Jak jste tu postavu vytvářeli – myslím vnějškově – vzhled, styl řeči?

Já jsem si na začátku říkal, že bych chtěl chodit stejnou rukou i nohou, ale když to člověk dělá důsledně, tak se pak rozkolíbá jako koráb na moři, a nebo chodí jako hokejista, a to taky není dobrý. Honza Budař mi pak říkal, že v kombinaci s určitým zadrháváním je to příznak Aspergerova syndromu. Tak jsem si to vyhledal a myslím, že takhle úplně to není, ale měl jsem pocit, že - a to myslím mile – by trošku máklej měl být. Tak jsem pokoušel v některých fázích chodit jemně nekoordinovaně, ale zase to moc nepřehánět. A pak jsme se s Tomášem dohodli, že bude zadrhávat. Ale já už zadrhávám odmalička, takže vím, jak to vypadá a jak se lidi vůči mně chovají. Tak jsem to začal velmi důsledně a systematicky dělat, až to Tomáše štvalo a začal mi to zakazovat. Ale mně už se to k té postavě tolik hodilo a líbilo se mi to, tak jsem se rozhodl zadrhávat, i když to nechtěl rejža. On nechtěl, aby to byl takovej nešťastně ukoktanej chlap. A když jsem to viděl sestříhané, tak jsem zjistil, že toho zadrhávání je tam vlastně minimum. Já bych si představoval, že zadrhává víc. Ale ono je to asi dobře, aby tahle jedna vada neodváděla pozornost. Protože on nemá působit jako nešťastník, zoufalec, který se sebe není schopen vytlačit slovo.

A co se týká určitého vnitřního rozpoložení té postavy, to jsme právě jeli za jedním z těch předobrazů, což je takovej velmi zvláštní, jemnej člověk, žijící v docela drsných podmínkách s koňmi. Je to takový mimózní člověk, ale možná ani není mimózní, protože on to tak nevnímá. Tito lidé jsou vlastně ve svém životě šťastní, protože ho vnímají tak, že takhle to má bejt. Nemyslí si, že je špatně, že nemají ženy, děti… Takhle to je a hotovo.

rionka nemá přece smysl posílat - prázdný příspěvek (rasisti mě serou)
rionka nemá přece smysl posílat - prázdný příspěvek instalatér z tuchlovic
https://www.csfd.cz/film/50300-instalater-z-tuchlovic/

Luboš je manuálně šikovnej kluk a autista, má garáž plnou vercajku, sifonů a těsnění všech typů (včetně těch, co se už nevyrábějí), všecko všem opraví a neumí si říkat o peníze, ale co slíbí, dodrží, stará se o zviřátka a zastává se lidí. bohužel burani jsou naň zlí, protože je odlišnej a nikdy neměl holku. matinka mu furt nějaké tahá do domku. bez efektu.

šest čokolád, cafliky a čudliky, zaprášený rádio. začne to jako pohádka, pak se to zlomí. narozdíl od Václava co mě sral zde žádná škodolibost ani sviňárny. některý záběry si ani nezasloužil. ale je to život.

"Proč ty musíš vždycky všechno dělat jinak, než ostatní?" kéž by tyvole víc takovejch.


<<<1234567>>> Bílé myši (c) 2018-2020 Strašlivý Píďa.   Webhosting ZONER software, a.s.   https://www.czechia.com/ 
 Stránky používají cookies.   Bez nich to nejde.   BUBUBU! JSME ZLÉ COOKIES!   Nesouhlasíš-li s použitím cookies, táhni. 
čeká se na ajax